MİSYONUMUZ

Yurtdışı eğitim konusunda, öğrencilere, velilere ve kurumlara ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, yüksek kalitede kişisel ve vip danışmanlık hizmeti sunmaktır. Hizmette güven ve kaliteyi esas alan kurumumuz, Avrupa’da geniş eğitim yelpazesiyle adaylara farklı dünyalara açılan fırsatlar sağlamaktır.

Amaç, Avrupa’nın gelişmiş̧ ülkelerinin kaliteli ve tanınır dil okulları ve üniversiteleri ile ekonomik,cazip fırsatlarla adayları buluşturmaktır. Merkezimiz Litvanya’da bulunmaktadır. Aynı zamanda İstanbul, Ankara ve İzmir’deki çözüm ortaklarıyla “uygun fiyata güvenilir ve kaliteli hizmet” ilkesiyle hizmet vermektir.

İş gücünü eğitimle birleştirip bilinçli, kendinden emin, mesleki  açıdan alanında  iyi bireyler yetiştirerek,  profesyonelleşme sürecinde kuruluşlara ihtiyaç duyduğu eğitimlerle destek vermektir.

VİZYONUMUZ

 Europaedu’nun gelecekte ki temel hedefi Avrupa’da Eğitim Danışmanlık; eğitim, gelişim ve farklılaşma süreçlerinde, sektörde güvenilirliği sürekli kılan, uluslararası standartlarda ve kalitede tanınmış öncü bir kurum olmaktır.
Kalite kazandırır, kaliteyi ise eğitimli fertler kazandırır.
KAPAT